Dettagli

Koncepti 

Asistenca familjare eshte nje sherbim i ri per tregun shqiptar, qe konsiston ne sigurimin e sherbimeve te ndryshme per familjet qe jane kliente. keto sherbime mund te perdoren per mbuluar disa kerkesa themelore dhe te tjera qe jane plotesuese

Koncepti baze i sherbimit te asistences familjare eshte keshillimi dhe sigurimi i te mirave dhe sherbimeve te dobishme per familjet dhe individet me kushte ekonomike me te mira.

Kompania e asistences familjare sjell kontratat nga operatore te ndryshem te cilet ofrojne produkte dhe sherbime te ndryshme dhe e ben ne kushte te ndryshme favorizimi duke u mbeshtetur ne nje numer te madh produktesh dhe sherbimesh te siguruara, ne funksion te vete klienteve. Prandaj kushtet ekonomike qe arrin kompania jane ne funksion te seriozitetit, solidaritetit dhe numrit te madh te klienteve, te cileve u ofron keto sherbime.

Asistenca familjare eshte nje sherbim qe permiresohet dhe zhvillohet vazhdimisht ne favor te familjeve. Sherbimet jane te mbeshtetura ne funksion te harmonise qe kompania me cdo operator te specializuar per cdo fushe.

Per te dhene nje shembull praktik, mund te themi se asistenca familjare eshte si nje supermarket i madh me sherbime dhe mallra te cilat, blihen dhe sigurohen per klientin dhe ne emer te klientit, ne sasi te medha.

Reklama

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.