Hyrje » Shërbimi » Aplikimi i anëtarëve të rinj

Aplikimi i anëtarëve të rinj

Advertisements

Për t’u abonuar në themel dhe të kenë të gjitha shërbimet e ofruara në pa pagesë shkarko dhe të plotësoni këtë formular.

Pasi të përfundojë ajo mund të dorëzohet në një nga karriget e organizatës tonë me pranimin e transferit bankar (detaje bankare)

Aplikimi

 

Schermata 2014-04-11 alle 19.02.59

Advertisements

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: