Training & Job

 

Kujtojnë se për të punuar me ne duhet të dorëzohen nga zyra e punës, ne nuk pranojmë aplikime direkte të kompanisë.Pastaj shkoni në zyrën e punësimit në qytetin tuaj dhe të kërkoni të regjistruar në kandidatët për të punuar me ne.

Life Planner

Planifikuesi jeta është pika e referencës për klientët tanë, një profesionist i cili di moderne dhe të përgatitur për të qenë së bashku me ta në çdo situatë, puna juaj si një projektues të jetës do të konsistojë në promovimin e shërbimeve të shoqërisë së informacionit në familje në qytetin tuaj.

informacion për të plotësoni formularin dhe thirrjet 0697480741 – 0686547615

 

Reklama

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.