Ndërhyrjet mjekësore në këtë kohë

Në këtë faqe nuk janë të tri aplikacionet, ju mund të shihni anketat kryera deri më tani ndarë nga specialitet mjekësor, ju mund të shihni veprimet në katër kodet e kryera deri tani dhe ju mund të shihni se ku ata janë aktiv në këtë kohë e ekzaminimeve mjekësore për klientët tanë.


Reklama

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.