Scuola Emergenza Medica

Schermata 2014-05-11 alle 09.40.40ASHR_LOGO

 

 

Kurs Trajnimi për operatorët e urgjenca


Mund të marrin pjesë vetëm mjekët që punojnë për ASHR dhe punonjësit e stafit mjekësor dhe vullnetarëve të fondacionit. Kursi ka një durta 12 javë 3 ditë në javë dhe zhvillohet në selinë e ASHR në Tiranë. Kursi është i financuar nga Fondacioni Caritate Christi Compulsi.

Schermata 2014-04-21 alle 15.07.32

Materiale Didattico

Schermata 2014-04-21 alle 15.08.19

Programma

Reklama

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.