Tiranë – Santa Maria Vergine

Spitalin e Fëmijëve të Ri në Tiranë, Farke

Spitalin e Fëmijëve të Ri në Tiranë, Farke

Spitalin e Fëmijëve e Shën Piut Farke, Tirana, është një qendër që do të ndihmojë të gjithë bijtë e Republikës së Shqipërisë.Spitali do të specializohen në pediatri dhe onkologjisë pediatrike, spitali i vetëm në të gjitha vendet e Ballkanit që ofron këtë lloj të shërbimit.
Spitali do të jetë plotësisht e lirë për të gjithë pacientët, do të ketë 36 dhoma për fëmijët me mundësi të akomodohen prindërit të inkurajojnë një atmosferë familjare.

renewal_patientroom_large

Dhoma për pacientët

PatientRoom_10-05-26c

Dhoma për pacientët të varur

photo-2

Departamenti i Ri

RCH_Angio(Fluroscopy Unit)

Departamenti i fluoroterapia

1302563008_large

Dhoma ICU

3D-rendering-hospital-room

Dhoma për pacientët

Reklama

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.