Hyrje » Aktivitet » G Bus

G Bus

Advertisements

Mbërrijë në fillim …

bus

Çfarë i jep G-BUS

  • Lidhu direkt me Bathore Tiranë
  • Fillimi i shërbimit nga 05:30
  • Mbyllja e shërbimit në orën 22:30
  • Roje të hipte në autobus për sigurinë e grave dhe fëmijëve
  • Siguria e lartë kundër vjedhjes për shkak të pranisë së kamerave të instaluara brenda në autobus
  • Internet Kompliment pa tel në lëvizje
  • Blerje bileta më parë në Rishites autorizuar
  • 45 stacione
  • Koha maksimale e presin 12 min
  • Filloni dhe të ndaluar herë e tabelës së dytë
Advertisements

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: