Hyrje » Aktivitet

Aktivitet

Advertisements

VIZIONI Balcan
Vizioni ynë është për mbrojtjen e familjes nga çdo ngjarje negative që ju mund të shkurtuar në të, qëllimi ynë është që të japë paqe e mendjes për familjet në rastin e ngjarjeve që mund të shpejt të ndryshojë rrjedhën e jetës së një individi dhe thelbin e saj familja.

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: