Hyrje » Uncategorized » Telefononi falas me Balkan

Telefononi falas me Balkan

Advertisements

20130113-100116.jpg

Jeni një klient Balcan? A ju doni të bëni thirrje falas? Merrni kartën tuaj SIM Vodafone-Balcan projektues tuaj të jetës, ju do të merrni një kontratë SIM kartë paguar nga kompania për të biseduar me familjen tuaj, me miqtë dhe me ne. Kjo nismë është vetëm për konsumatorët Ballkanike.

Advertisements

Vizite on line – Visite in tempo reale

Këtë e pëlqejnë %d blogues: